Inbertec ønsker alle kvinder en glædelig kvindedag!

(8. martsth,2023Xiamen) Inbertec forberedte en julegave til vores medlemmers kvinder.

Alle vores medlemmer var meget glade.Vores gaver omfattede nelliker og gavekort.Nelliker repræsenterer taknemmelighed over for kvinder for deres indsats.Gavekort gav medarbejderne håndgribelige feriefordele, og der er ikke noget bedre for medarbejderne end at købe det, de har brug for.

sredf

Inbertec bekymrer sig ikke kun om arbejdet, men også det gode arbejdsmiljø for medarbejderne.På samme måde tror vi på, at omsorgen for medarbejderne vil afspejle sig i det modsatte af deres seriøse arbejdsindstilling og forbedring af produktkvaliteten.Vi håber at opnå medarbejdernes følelse af virksomhedsværdi, følelse af at høre til virksomheden og følelse af joberhvervelse.

De fleste af headsettene er håndlavede, hvilket stiller høje krav til produktionsmedarbejdernes betjeningsdygtighed og omhyggelighed.Vores krav til produktkvalitet er langt højere end industristandarden, fordi vores propaganda og uddannelse af medarbejdere er perfekt.Vores evne til at producere hovedtelefoner af høj kvalitet er også tæt forbundet med vores ansvarlige medarbejdere.

Det er vores ære at få flere og flere medlemmer til at slutte sig til Inbertec-familien, hvilket er et tegn på vores vilje til at fortsætte med at vokse op.


Post tid: Mar-16-2023